Deep Freeze ikonu Görünmüyor.

merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere deep freeze ile yaşadığım sıkıntıyı anlatacağım başıma geldi, belki sizin de başınıza gelirse çözümünü anlatmış olayım böylece en azından faydam dokunmuş olur.

Deep Freeze 8 Standart’ı kurmuştum bilgisayarıma daha sonra ise deep freeze şifresini de oluşturdum, bilgisayarımı yavaşlattı. Madem yavaşlattı sileyim dedim silmem için sağ köşede duran deep freez ikonuna basıp şifreyi girdikten sonra kaldıracağım ya bir de baktım deep freeze ikonu yok. Sonra elimden gelen her şeyi denedim internetten araştırdım anlatılanları, yazılanları yapıyorum olmuyor, sistem geri yükledim yine olmadı ee ne yapayım program files den deep freeze klasörünü sildim yine olmadı.

En son Deep Freez’in üst sürümünü yükledim(Deep Freeze 8 Enterprize yükledim ben) alt sürümünün şifresini bile istemeden otomatikmen onu devre dışı bıraktı onu devre dışı bırakınca daha önce yüklediğim deep freeze programını tekrar yüklemek için açtım bu sefer install yerine unstall çıktı hemen unstall’a tıklayınca şifre bile istemeden deep freez’i kaldırdım. Böylece anladım ki deep freez’i kaldırmak için aslında deep freeze şifresini bilmeye bile gerek yok doğrudan doğruya bir üst sürümünü yükleyin zaten alt sürümünü devre dışı bırakıyor dolayısıyla devre dışı kalan deep freez’i tekrar yükler gibi açıp unstall seçeneğine tıklayınca şifre bile istemeden siliyor. Umarım bu yazı faydalı olmuştur.

uzmanogretiyor tadında bir yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir