Oyunlarla ingilizce | Mustafa Bilge Biltekin

Merhaba değerli okurlarım, bu yazımda sizlere Gaziosmanpaşa Üniversitesi ingilizce okutmanı Mustafa Bilge Biltekin hocamızın yaptığı ingilizce e-kitabını sizlere tanıtacağım.

Öncelikle sizlere biraz mustafa hocamızın kitap yazma sevgisinden bahsedeyim; Mustafa hocamız ingilizce öğretme sevdalısı bunun için çok farklı ve güzel kitaplar yazmıştır. ingilizce’yi farklı bir bakış açısı kazandırarak eğlenceli hale getirip öğretir ve yazdığı bu son e-kitabı da öyle oldu. Yazdığı son kitabının adı “Güzel Görsellerle İngilizce” dir.
12510406_10206757782116028_6220032003016976854_n

Güzel Görsellerle İngilizce kitabında mizahı ön plana çıkartarak kitaba hoş bir tat katmıştır. Kendimden örnek vermek gerekirse kitabı okuduğum zaman anlamını bilmediğim kelimeleri meraklı bir şekilde hemen anlamlarını öğrenmeye çalıştım. Anlamlarını öğrendikten sonra da hemen kitaba tekrar dönerek cümlelerin,  karikatürlerin ne anlatmak istediğini öğrenmeye çalıştım. Kitabı ben çok beğendim ve tekrar okudum bu sefer daha bir güzel geldi kitap. Hem yeni anlamlar öğrenmiş oldum hem de kitabı okudukça yüzümde tebessüm eksik olmadı. Kitabı beğendiğim için siz değerli okurlarımla paylaşmak istedim.

Kitaba aşağıdaki linkden ulaşabilirsiniz.
Kitaba Gitmek İçin Tıklayınız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir